fbpx

KONCERT FILMOVEJ HUDBY

Pražský filmový orchester pod taktovkou dirigenta Jiřího Koryntu prináša slovenskému publiku veľkolepý program, ktorý predstaví na Open Air koncerte v Amfiteátri Senec.

Už zajtra sa v seneckom amfiteátri Veľkolepý koncert filmovej hudby ?

Časový harmonogram pre návštevníkov?

18.30 otvárame brány na amfiteátri Senec
– pre hostí je pripravené občerstvenie ( nápoje aj jedlo)
20.00 Pražský filmový orchester
21.00 prestávka
21:20 pokračovanie koncertu
22:00 Koniec

Tešíme sa na Vás ❤️


 

Pražský filmový orchester pod taktovkou dirigenta Jiřího Koryntu prináša slovenskému publiku veľkolepý program, ktorý predstaví na Open Air koncerte v Amfiteátri Senec.
Narozdiel od minuloročnej šou v Amfiteátri v Pezinku si tentoraz orchester vybral a zostavil program úplne nový, ktorý poteší všetky generácie a to, či ste vo svete filmovej hudby ako doma alebo ju poznáte len okrajovo vôbec nerozhoduje. Tu si príde na svoje každý.
Prvú polovicu koncertu otvorí monumentálna hlavná téma aktuálneho hitu sveta počítačových hier – Elden Ring. Potom vo svete fantasy ešte zostaneme a hneď vzápätí naviažu dve skladby z prvého a druhého dielu trilógie The Lord of the Rings.
Pre odľahčenie nasledujúcej časti vám spevák Nikolas Put predstaví spoločne s orchestrom nádhernú pieseň slovenskej proveniencie „Mám pohádkový dom“, ktorej autorom je Vieroslav Matušík.
Téma Majstra Yody z ikonických Star Wars nás potom naplno vráti do sveta filmovej hudby.
Pokiaľ sú Vám snímky The Great Escape a The A-Team menej známe, potom vedzte, že ich hudba ich spoľahlivo zastúpi aj bez väčšieho povedomia.
V závere samotnej prvej polovice ešte zaznie ďalšia z vrcholných diel Johna Williamsa, nezameniteľné Jaws a sekundovať im budú dvaja zástupcovia modernejšej hudby – hlavná téma The Avengers a temný Time z Inception.
Po pauze sa koncert ponesie, až na jednu, príjemnú výnimku v duchu niekoľkých filmových hitov, ktoré patria k stáliacim repertoáru PFO. Harry Potter, Piráti z Karibiku, Interstellar a Mission: Impossible – Ghost Protocol. Tituly, ktoré pravdepodobne nie je potrebné predstavovať.
Spomínanou výnimkou vsadenou medzi tieto veľkofilmové „obry“ bude opäť spevácke sólo Nikolasa Puta s piesňou „Be My Love“ písanou pôvodne pre snímku „The Toast of New Orleans“ v roku 1950. Avšak tento skvost si potom vybrala rada svetových spevákov do svojho repertoáru.
Ako už program sám o sebe napovedá, čaká na Vás naozaj veľa skvelej hudby v strhujúcom podaní Pražského filmového orchestra.
Sľubujeme Vám večer plný nádhernej hudby, emócií a fantázie vyvolanej obľúbenými filmovými tónmi určený pre všetky vekové generácie.
Info: www.quickproduction.sk, +421 905 562 555
Vstupenky si môžete zakúpiť online na ticketportal.sk
Cena vstupeniek:
Státie: 25 EUR- cena sa bude zvyšovať
Sedenie: 35 EUR- cena sa bude zvyšovať
Sedenie VIP: 50 EUR- obmedzený počet vstupeniek
V cene VIP listku je:
• VIP sedenie
• 0,2 dcl šampanské
• malé pohostenie
• samostatný bar iba pre VIP hostí
Vstupenky si už môžete kúpiť v sieti Ticketportal: https://www.ticketportal.sk/event/Prazsky-filmovy-orchester-OPEN-AIR?idpartner=225
Tešíme sa na Vás 🙂

Partneri