fbpx

POKÁČ & KORBEN DALLAS – zrušený

Unikátny koncert, na ktorom vystúpia český pesničkár Jan Pokorný alias POKÁČ a slovenská kapela KORBEN DALLAS.

Koncert Pokáč & Korben Dallas sa kvôli nepriaznivému počasiu ruší. Rozhodol o tom management Pokáča po dohode s organizátorom Quick Production SK. Vrátenie peňazí bude zrealizované v mieste zakúpenia vstupeniek.

18. mája 2023 bude mať publikum v pezinskom amfiteátri možnosť zažiť unikátny koncert, na ktorom vystúpia český pesničkár Jan Pokorný alias POKÁČ a slovenská kapela KORBEN DALLAS.

Pokáč sa na koncert s chalanmi okolo Juraja Benetína veľmi teší. So svojou gitarou a ukulele zahrá to najlepšie a najžiadanejšie zo svojej tvorby. Korben Dallas okrem piesní z najnovšieho albumu Deti rýb zahrá taktiež svoje najväčšie hity.

Prídite si vychutnať  výnimočné spojenie charizmatických hudobníkov na neopakovateľný koncert do Pezinka 18. mája o 20:30 hod.

 

Informácie o účinkujúcich:

POKÁČ
Jan Pokorný alias Pokáč – populárny český pesničkár a textár hrajúci na gitaru a ukulele je známy pesničkami s textami plnými sarkazmu a irónie. Sú zaznamenané na oficiálnych albumoch VlasyÚplne levej. Veľký ohlas majú jeho živé vystúpenia, väčšina koncertných sál je beznádejne vypredaná. Spolupracuje aj s rádiom F1 na úspešnom programe „Pokáčova rychlovka“ a je veľmi aktívny v tvorbe klipov, ktoré majú milióny vzhliadnutí.

 

KORBEN DALLAS
Bratislavská skupina Korben Dallas sa od svojho vzniku v roku 2010 vypracovala na jednu z najžiadanejších klubových a festivalových kapiel. Ich prelomový album Karnevalová vrana (2013) im priniesol tri ceny Radio_Head Awards – cenu za najlepší album, singel (Otec) a najlepšiu koncertnú kapelu. Majú za sebou množstvo spoluprác, napríklad s britským producentom Eddiem Stevensom, Anetou Langerovou, Janou Kirschner či kapelou Zrní. Najnovším dielom kapely je album Deti Rýb (2022).

Korben Dallas tvoria:
Juraj Benetin – gitara, spev
Lukáš Fila – basgitara, klávesy
Ozo Guttler – bicie

 

LÍSTKY V PREDAJI V SIETI TICKETPORTAL: https://www.ticketportal.sk/event/Pokac-a-Korben-Dallas?idpartner=181

 

Partneri